Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RADLIN: JESIENNE GRANIE Z RADIEM SILESIA - Powiat Wodzisławski

RADLIN: JESIENNE GRANIE Z RADIEM SILESIA

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza na: "Jesiennie fajnie gramy z radiem Silesia". To będzie wspaniały koncert, spotkanie ze śląską kulturą i tradycją, cudowna zabawa oraz żywy dowód, iż polska jesień może być wspaniała i złota.

plakat - "Jesiennie fajnie gramy z radiem Silesia" w Radlinie

w niedzielę 7. listopada o godz. 15:00 spotykamy się w sali MOK Radlin (Mariacka 9). Przed nami niesamowity koncert, na którym wystąpią:

• Happy Jędrowski show (czyli Mirek Jędrowski oraz zespół Happy Folk)
  • Kamraty
  • Krzysztof Pietrek
  • Mona Lisa
  • Eugeniusz Loska (B.A.R.)

Zabawę poprowadzi konferansjer Radia Silesia 96,2fm – Marek Malarz „Biesiadny”

Bilety do nabycia w kasach MOK Radlin od pn-pt. w godzinach: 8:00-16:00

Szczegółowe informacje pod numerem: (32) 4568928, (32) 4568633
Istnieje również możliwość zakupu online: www.biletyna.pl/event/view/id/195807

Bilety w cenie 50 zł. (do 30.września w promocyjnej cenie 45 zł.)

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym – zgodnie z wszystkimi aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią covid 19.

Bawmy się, spotykajmy się i pielęgnujmy naszą śląską kulturę, bo nikt tego za nas nie zrobi… a kultura bez Państwa / Publiczności nie ma sensu …

Zapraszamy z całego serca!