Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RADLIN: JAJKO O! ZDOBIONE! - Powiat Wodzisławski

RADLIN: JAJKO O! ZDOBIONE!

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie "JAJKO O! ZDOBIONE!" oraz w warsztatach i zajęciach pod hasłem "WOKÓŁ TRADYCJI".

plakat jajko o zdobione

Konkurs jest adresowany do wszystkich artystów oraz miłośników rękodzieła, dla których wielkanocna tradycja zdobienia jaj jest okazją do zgłębiania tradycyjnych technik zdobniczych
oraz do tych twórców, którzy wyjątkową formę jaja uznają za okazję do wykonania artystycznej kompozycji malarskiej bądź graficznej.

Dodatkową kategorią będą stroiki świąteczne oraz kartki zawierające motywy świąt wielkanocnych.