Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RADLIN: I RADLIŃSKI FESTIWAL OPERETKOWY - Powiat Wodzisławski

RADLIN: I RADLIŃSKI FESTIWAL OPERETKOWY

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie serdecznie zaprasza 29 maja na "I Radliński Festiwal Operetkowy".

plakat - I Radliński Festiwal Operetkowy

29.05 o godz. 15:00- „Operetka dla dzieci” (spektakl familijny z czarami i najpiękniejszymi operetkowymi przebojami) w sali widowiskowej MOK.

29.05 o godz. 19:00- „Gala Wiedeńska” (operetkowe arie, duety, walce i polki Dynastii Straussów oraz innych kompozytorów wiedeńskich) w sali widowiskowej MOK.

30.05 o godz. 17:00- „Operetka na wynos” (wydarzenie plenerowe bez względu na pogodę) na Placu Radlińskich Olimpijczyków.

Wszystkie wydarzenia – wstęp wolny.
Bezpłatne wejściówki na wydarzenia odbywające się 29 maja dostępne są w kasie MOK.

Zapraszamy!