Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RADLIN: GRA MIEJSKA - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! - Powiat Wodzisławski

RADLIN: GRA MIEJSKA – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu organizują niezwykłe wydarzenie – grę miejską – czyli integrację i odkrywanie radlińskich supermocy. Powstająca gra jest zabawą dla wszystkich mieszkańców Radlina oraz okolic. W wolnym czasie będzie można poznać miasto Radlin przez pryzmat fascynującej historii, która połączy teraźniejszość z przeszłością. Wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących informacji dotyczących tych miejsc.

plakat - gra miejska w Radlinie

Pragniesz odkrywać ciekawostki związane z regionem, dzielić się wiedzą i wspólnie stworzyć grę miejską? Bez względu na wiek – wyślij zgłoszenie!

Dołącz do jednego z 5-osobowych zespołów, aby przygotować zagadki i zadania do gry miejskiej!

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: gramiejskaradlin@gmail.com, telefonicznie: 790 326 378 oraz w siedzibie Fundacji – ul. Rogozina 44, Radlin, do dnia 15 października 2021 roku.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.