Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: FERIE ZIMOWE Z MOK RADLIN - Powiat Wodzisławski

Radlin: FERIE ZIMOWE Z MOK RADLIN

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza dzieci w wieku szkolnym na ferie zimowe. Udział po wcześniejszym zapisie tel. 32 4568633, 4568928 wew. 24 w godz. 8.00-16.00

plakat - Ferie zimowe w MOK Radlin2022 (Copy)
14.02. godz. 11.00 Walentynkowy konkurs piosenki– zapraszamy do przygotowania piosenek o miłości, zabawa z grafiką- linoryt.
15.02. godz. 10.00 Teatrzyk kukiełkowy –wykonanie kukiełek, montaż scenografii, próby prezentacji teatralnych.
           godz. 12.00 Zapraszamy gości na przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu dzieci uczestniczących w wcześniejszych warsztatach kukiełkowych
16.02. godz. 11.00 Warsztaty malowania na tkaninie
17.02. godz. 11.00 Zabawy taneczne ( przynosimy obuwie sportowe, wygodny strój do zajęć ruchowych)
18.02. godz. 11.00 Warsztaty ceramiczne- płaskorzeźba, tworzymy maski
22.02. godz. 17.00 Spektakl teatralny dla dzieci

FANTAZJANA – NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA
wstęp: 10 zł. Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada…Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może urato[1]wać świat fantazji… „Więc uwierz w siebie Bawiąc się, sięgnij gwiazd wiedząc, że To Twe przeznaczenie Poczuj, że to Twój świat, uwierz w nie!”
23.02. godz.11.00 Warsztaty rękodzieła –DOMOWE OGRÓDKI-  zdobienie pojemników, doniczek, sadzenie roślinek domowych i ziół
24.02 godz.11.00 WARSZTATY PERKUSYJNE- ODKRYJ RYTM W SOBIE
Celem warsztatów jest praktyczna umiejętność gry w stopniu podstawowym w czterech grupach instrumentów perkusyjnych zarówno membranofonów jak i idiofonów . Uczestnik przejdzie przez każdą grupę instrumentów ucząc się podstawowych uderzeń i wykonując wspólnie parę utworów muzyki etnicznej, rockowej i popularnej . Wykorzystamy w tym celu grupy instrumentów takie jak- DJEMBE, CAJON ,SZTABKI DŹWIĘKOWE , RURY BOOMHACKERS I SHAKERY. Zajęcia prowadzi Dariusz Wantuch- wibrafonista, perkusista i aranżer a jako wokalista wraz z zespołem AVOCADO jest również finalistą pierwszej edycji programu X FACTOR .
21-25.02. Feryjne warsztaty  Grupy Artystycznej PRZYTUP według własnego programu.
25.02. godz.16.30 BALIK PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci. Zapraszamy. Balik na deskach sceny. Poczuj się jak w teatrze.
Udział w zajęciach zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami (maseczka, dezynfekcja, ograniczona liczba miejsc)