Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PUP zaprasza na "Dzień Otwarty" - Powiat Wodzisławski

PUP zaprasza na „Dzień Otwarty”

W ramach Europejskich Dni Pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. zaprasza 16 października na darmowe konsultacje ze specjalistami z zakresu zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

PUP w Wodzisławiu Śl. siedziba

Konsultacje będą prowadzone w dwóch kierunkach:

• będzie można złożyć ofertę pracy dla obywateli państw UE, którzy chcą podjąć pracę w Polsce,
  • uzyskać informację na temat zatrudniania cudzoziemców spoza UE (przepisów dotyczących legalizacji pracy oraz pobytu).

„Dzień Otwarty” będzie mieć miejsce 16 października w godz. od 8:00 do 14:00.

Na spotkanie ze specjalistą można się umówić telefonicznie lub mailowo (zgłoszenia do dnia 14.10.2019 r. pod numerami telefonu 32 4592987/85 lub mail klach@pup-wodzislaw.pl, akopiec@pup-wodzislaw.pl).

Wydarzenie organizowane w Polsce w ramach inicjatywy sieci Europejskich Służb Zatrudnienia