Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PUP oferuje pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej - Powiat Wodzisławski

PUP oferuje pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim posiada jeszcze środki na podjęcie działalności gospodarczej.

pieniądze złotówki banknoty

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 21 000,00 zł.
Kompletne i prawidłowo wypełnione wnioski wraz z załącznikami można składać w kancelarii Centrum Aktywizacji Zawodowej. Wybór wniosków do realizacji nastąpi według kolejności ich złożenia.

Szczegółowe informacje dot. dofinansowania zawarte są w Regulaminie w sprawie przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej. Aktualne druki wniosków o dofinansowanie oraz powyższy regulamin dostępne są na stronie internetowej urzędu wodzislawslaski.praca.gov.pl (TUTAJ).
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie tut. urzędu w  pok. nr 220 lub pod numerem telefonu 32 4592955 lub 32 4592956.