Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Punkt porad w Radlinie wraca do OPS - Powiat Wodzisławski

Punkt porad w Radlinie wraca do OPS

Informujemy, że uruchomiony przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Radlinie od dzisiaj powraca do swojej pierwotnej lokalizacji, tj. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Radlinie przy ul. Solskiego 15.

prawo, Temida, sąd, porady prawne, na zdjęciiu młotek sędziowki oraz waga sprawiedliwości

Przypominamy, że nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Osoba uprawniona, przed uzyskaniem nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, składa pisemne oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Oświadczenie składa się osobie udzielającej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczącej nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.

Na wizyty do prawników oraz doradców obywatelskich do wszystkich punktów należy umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu 32 4120951 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Harmonogram – POBIERZ (PDF 210 KB)