Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przy ul. Mszańskiej powstanie nowy chodnik - Powiat Wodzisławski

Przy ul. Mszańskiej powstanie nowy chodnik

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim podpisano umowę w sprawie budowy chodnika przy ul. Mszańskiej w Wodzisławiu Śl.

podpisanie umowy na budowę chodnika

W sali prezydenckiej spotkali się Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka, członek zarządu powiatu Leszek Bizoń, prezydent miasta Wodzisławia Śl. Mieczysław Kieca oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Tomasz Wójcik i Damian Ogrodowski właściciel firmy D-Art z Jankowic – wykonawca inwestycji.

Starosta podkreślił partnerstwo Wodzisławia Śląskiego w podpisywanej właśnie umowie, a prezydent Kieca chwalił bardzo dobrą współpracę z Powiatem, za którą dziękował włodarzom powiatu.

Inwestycja przy ul. Mszańskiej była długo wyczekiwana przez mieszkańców. W sumie za prawie 900 tys. zł zostanie wybudowane około ćwierć kilometra nowego chodnika i prawie pół kilometra kanalizacji deszczowej. Dodatkowo przebudowanych zostanie ok. 180 m rowów. Wcześniej za prawie 150 tys. zł przebudowano linię napowietrzną niskiego napięcia.

Planowane zakończenie prac przewidywane jest na koniec listopada br.