Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przeżyjmy to jeszcze raz - wideorelacja z Festiwalu Górnej Odry 2021 w Powiecie Wodzisławskim - Powiat Wodzisławski

Przeżyjmy to jeszcze raz – wideorelacja z Festiwalu Górnej Odry 2021 w Powiecie Wodzisławskim

Prezentujemy materiał wideo zarejestrowany podczas dwóch dni Festiwalu Górnej Odry 2021 r, jaki w dniach 26-27 czerwca został zorganizowany na wodzisławskim Rynku przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. wspólnie z instytucjami kultury z całego powiatu. Pierwsza minuta filmu to audiodeskrypcja materiału przeznaczona dla osób niewidomych i niedowidzących. Osoby niezainteresowane audiodeskrypcją proszone są o przewinięcie filmu do 1:00 minuty.