Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przerwa w komunikacji elektronicznej SEKAP - Powiat Wodzisławski

Przerwa w komunikacji elektronicznej SEKAP

Jak poinformował na swojej stronie administrator systemu SEKAP, od dnia 24.10.2019r. od godziny 16:00 do dnia 28.10.2019 r. do godziny 7:00 platforma SEKAP będzie niedostępna. Mogą też wystąpić problemy z dokumentami przesyłanymi z platformy ePUAP do urzędów. Jest to związane z planowanymi pracami technicznymi.

komputer

Przerwa w funkcjonowaniu platformy dotyczyć będzie zarówno witryny www.sekap.pl dostępnej dla użytkowników, jak i komunikacji SEKAP oraz ePUAP w urzędach. Niemożliwe będzie przekazywanie pism elektronicznych do użytkowników na platformie SEKAP, pism pomiędzy urzędami, a także odbieranie korespondencji z SEKAP drogą elektroniczną. Ponadto mogą wystąpić problemy z dokumentami przesyłanymi z platformy ePUAP do urzędu.