Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przejście na Wilchwach będzie bezpieczniejsze - Powiat Wodzisławski

Przejście na Wilchwach będzie bezpieczniejsze

Dziś w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. podpisano umowę  w sprawie budowy sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych w rejonie przychodni na os. 1 Maja w Wodzisławiu Śl. (ul. św. Wawrzyńca).

podpisanie umowy na remont mostu w Syryni

Będzie to sygnalizacja wzbudzana. Dodatkowo przejście dla pieszych zostanie doświetlone. Koszt to niecałe 90 tys. zł. Wykonawcą została wyłoniona w przetargu firma Sygnały sp. z o.o. z Rybnika, która na realizację zadania ma maksymalnie 60 dni.

W imieniu Powiatu umowę podpisali: starosta Leszek Bizoń i wicestarosta Tadeusz Skatuła, a w imieniu wykonawcy – prezes Łukasz Niesłańczyk.