Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przejazd na ulicy Kopernika zamknięty dłużej - Powiat Wodzisławski

Przejazd na ulicy Kopernika zamknięty dłużej

Wykonawca modernizacji linii kolejowej Rybnik - Chałupki, firma Rubau Polska Sp. z o. o., poinformował, że z przyczyn związanych z problemami projektowymi, tj. dostosowaniem niwelety drogi do płyt przejazdowych, zmuszony jest wydłużyć zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Kopernika w Wodzisławiu Śl. do 1 października 2015 r. Otwarcie drogi ma nastąpić 2 października 2015 r.

Ze względu na fakt, iż zgoda na tymczasowe zamknięcie przejazdu kolejowego przy ul. Kopernika ważna jest tylko do 30 września br., Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. poinformowało wykonawcę, iż nie jest możliwe zamknięcie przejazdu po tym terminie. Oznacza to, że od 1 października 2015 r. powinien zostać umożliwiony przejazd, natomiast tymczasowe oznakowanie musi zostać usunięte.