Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przedsiębiorczość od A do Z - zaproszenie - Powiat Wodzisławski

Przedsiębiorczość od A do Z – zaproszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza osoby już prowadzące działalność gospodarczą lub dopiero ją planujące na warsztaty z udziałem przedstawicieli m.in. urzędu skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

pieniądze

Spotkanie odbędzie się 4 lutego 2019 r. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92A (obok Wydziału Komunikacji) w godz. 10:00 – 14:00. W programie m.in. wykład Roberta Dudy, certyfikowanego specjalisty Google, na temat profesjonalnego marketingu internetowego, Gabrieli Grim-Ziarnik na temat tajników prowadzenia działalności gospodarczej oraz Radosława Knesza z wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Głos zabiorą również przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie tego faktu do 1 lutego br. telefonicznie pod nr telefonu (32) 459 29 55 lub 56 bądź  e-mailem na adres dotacje@pup-wodzislaw.pl

Serdecznie zapraszamy!