Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przedsiębiorco – sprawdź, czy to dla Ciebie - Powiat Wodzisławski

Przedsiębiorco – sprawdź, czy to dla Ciebie

Pandemia podzieliła przedsiębiorców. Jedni ciągle obawiają się jej skutków, a inni przeżywają rozkwit swoich biznesów. Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śl. zaprasza na internetowe seminarium poświęcone sprawdzonym rozwiązaniom w biznesie w czasach pandemii.

Forbs3 infografika

– Jeśli chcesz dołączyć do grupy tych, którzy nauczyli się, jak świetnie sobie radzić w dobie światowego kryzysu i rozwijać siebie i swoją firmę w trakcie jego trwania – zapraszam Cię do uczestnictwa w Konferencji ForBS 3, podkreśla Krzysztof Dybiec, prezes IG.

Być może obecnie napotykasz trudności. Nie wiesz co robić, obawiasz się przewagi konkurencji, boisz się zamknięcia swojego biznesu. Co postanowisz? Czekać czy próbować dostosować się do nowej rzeczywistości? Co powiesz na możliwość uzyskania sprawdzonych rozwiązań w biznesie w czasach pandemii? Poznanie sposobów radzenia sobie z obecna sytuacją, uzyskaniem rzetelnej wiedzy co i jak robić, by nie popłynąć jak część firm?

Dzielą Cię od tego 3 proste kroki:

• przyjdź na webinar i poznaj prelegentów
  • weź udział w konferencji i wybierz najlepsze pomysły
  • wprowadź w życie praktyczne porady i algorytmy działań

Już wkrótce dostaniesz możliwość uczestnictwa w wydarzeniu, które:

• wyposaży Cię w praktyczną wiedzę, jak działać online – dowiesz się nie tylko jak przetrwać, ale dynamicznie się rozwinąć,
  • pokaże Ci jak rozwijać swój marketingu online bez nakładów finansowych,
  • umożliwi dostęp do bezpłatnych materiałów, promocji i doradztwa,
  • zapewni roczny dostęp do nowych informacji i ich aktualizacji.

A to wszystko w prezentacjach najskuteczniejszych praktyków w dziedzinach promocji, działalności w mediach i praktycznych rozwiązań dla Twojej firmy. Co Ty na to? https://forbs.com.pl/forbs3/

– zachęcają organizatorzy akcji.