Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przed nami kolejna premiera Teatru Tańca Memento - Powiat Wodzisławski

Przed nami kolejna premiera Teatru Tańca Memento

Już w najbliższą sobotę Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na piękny i bajkowy spektakl taneczny dla całych rodzin. „Czego uczą nas gwiazdy” w wykonaniu Teatru Tańca Memento. Ten odbędzie się 17 czerwca o godz. 16:00. Spektakl wyreżyserowała Małgorzata Karwot.

czego uczą na gwiazdy plakat

Piękne stroje, światło, urzekająca muzyka, taniec i znakomita gra aktorska dzieci to wszystko, czego możemy się spodziewać po premierze najnowszego spektaklu Teatru Tańca Memento.

– Spektakl przeniesie widzów do historii nie z tej ziemi. Jest to bajka o wędrówce i poszukiwaniu właściwej drogi do domu. Historia jest pełna emocji, metafor i cennych wskazówek. Widowisko skierowane jest do małych i dużych widzów. Każdy może w nim odnaleźć coś dla siebie. – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA. Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Teatr Tańca Memento przygotowuje spektakle taneczne w różnych stylach tanecznych.

– Zapraszam do Wodzisławskiego Centrum Kultury całe rodziny na przedstawienie „Czego uczą nas gwiazdy”. Jestem przekonana, że będzie to wspaniałe przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Memento za każdym razem ujmuje widzów pięknymi, scenicznymi obrazami, muzyką i wspaniałym tańcem. Tak będzie i tym razem. – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Reżyseria: Małgorzata Karwot
Koncepcja światła: Radosław Bujok
Muzyka i dźwięk: Sebastian Załęski
Kostiumy: Hanna Sekuła i Jadwiga Pławna
Tancerze: Amelia Cudok, Lena Dzumyk, Lara Hosaniak, Oliwia Jordan, Wiktoria Jordan, Anna Khomyn, Ula Klimek, Milena Kubik, Alicja Mrozik, Maja Patas, Pola Pielorz, Liliana Przybyszewska, Oliwia Reguła, Marta Słupek, Malwina Smyczek, Zofia Typek, Maja Wojtania, Antonia Zagola

Teatr Tańca Memento wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 17 czerwca o godzinie 16:00. Bilety w cenie 30 zł dostępne online oraz w kasie WCK.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.