Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PROJEKT EDUKACYJNY "WYOBRAŹNIA WAŻNIEJSZA OD WIEDZY" - Powiat Wodzisławski

PROJEKT EDUKACYJNY "WYOBRAŹNIA WAŻNIEJSZA OD WIEDZY"

II Liceum Ogólnokształcące realizuje autorski projekt fantasy "Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy". W ramach projektu 6 listopada (piątek) br. w II LO w Wodzisławiu Śl. o godz.9:30 odbędzie się Powiatowy Przegląd Festiwalu Małych Form Teatralnych o Tematyce Fantasy. O godzinie 12:00 odbędą się natomiast eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Honorowy patronat nad tym projektem objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego.

9  listopada br. w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury odbędzie  się uroczysta  gala, podczas której zwycięzcom konkursów wręczone zostaną nagrody i dyplomy.

Więcej informacji o projekcie znajduję się na stronie internetowej II Liceum Ogólnokształcącego.