Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Program uroczystej inauguracji obchodów 10-lecia Powiatu Wodzisławskiego 22 listopada 2008 r. - Powiat Wodzisławski

W programie m.in.: prezentacja filmu promującego Powiat Wodzisławski, wręczenie listów gratulacyjnych pracownikom Starostwa ( 10 letni staż pracy ) oraz radnym trzech kadencji, podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Powiatami Wodzisławskim, Recklinghausen, Sörmland, koncert orkiestry kameralnej wraz z solistami...

Program:

1. godz.14:00 Uroczysta Msza Św. w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śl.
  2. godz.15:00 Przemarsz korowodu z Kościoła do Wodzisławskiego Centrum Kultury.
  3. godz.16:00 Uroczysta inauguracja obchodów 10-lecia Powiatu Wodzisławskiego.

W programie m.in.:

• prezentacja filmu promującego Powiat Wodzisławski,
  • wręczenie listów gratulacyjnych pracownikom Starostwa ( 10 letni staż pracy ) oraz radnym trzech kadencji,
  • podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Powiatami Wodzisławskim, Recklinghausen, Sörmland,
  • koncert orkiestry kameralnej wraz z solistami.