Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pracodawco! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji - Powiat Wodzisławski

Pracodawco! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. zaprasza pracodawców i przedsiębiorców do skorzystania z telefonicznych konsultacji m.in w zakresie zatrudniania cudzoziemców, oferowanych form wsparcia czy Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Wydarzenie organizowane jest 12 listopada w ramach Europejskich Dni Pracodawców.

konsultacje telefoniczne

Od 9 do 13 listopada 2020 r. Publiczne Służby Zatrudnienia (PSZ) w Unii Europejskiej organizują Europejskie Dni Pracodawców. Podobnie jak w latach ubiegłych, Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim włącza się w organizację tego wydarzenia. Z powodu epidemii tegoroczna inicjatywa wygląda inaczej niż zwykle. PUP w Wodzisławiu Śl. oferuje telefoniczne konsultacje dla pracodawców.

Tematyka konsultacji dotyczy:

• formy wsparcia dla pracodawców i uprawnionych podmiotów,
  • podstawowe informacje na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego,
  • zatrudnianie cudzoziemców na terytorium RP,
  • Europejskie Służby Zatrudnienia EURES.

Pracownicy urzędu będą udzielali informacji osobom zainteresowanym 12 listopada w godz. 8:00-14.00 pod nr. telefonów:

• Zatrudnianie cudzoziemców i sieć Eures: 32 459 29 85/87, 533 522 432
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy: 32 459 29 94
  • Formy wsparcia dla pracodawców i przedsiębiorców: 32 459 29 53/54, 32 459 29 57/58, 576 330 125