Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Prace osób niepełnosprawnych do kupienia w galerii handlowej w Rybniku - Powiat Wodzisławski

Prace osób niepełnosprawnych do kupienia w galerii handlowej w Rybniku

W dniach 25-27 marca w godzinach popołudniowych w galerii handlowej "Focus" w Rybniku odbędzie się kiermasz prac świątecznych wykonanych przy udziale osób niepełnosprawnych zrzeszonych w różnych organizacjach pozarządowych. Jednym z wystawców będą twórcy - osoby niepełnosprawne z terenu powiatu wodzisławskiego, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Św. Hiacynta i Franciszek z Wodzisławia Śl.

Kiermasz, w którym sprzedawane są prace podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej z Wodzisławia Śl., odbywa się już po raz drugi. Pierwszy zorganizowano przed Świętami Bożego Narodzenia.