Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy. Jest praca dla lekarzy pediatrów oraz internistów - Powiat Wodzisławski

Przypominamy. Jest praca dla lekarzy pediatrów oraz internistów

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim zatrudni w dowolnej formie (umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna) w ordynacji podstawowej (godzinach dopołudniowych), jak również do pełnienia dyżurów, lekarzy ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych oraz pediatrii.

Szpital w Wodzisławiu Śl.

Szpital oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia do ustalenia w trakcie rozmowy indywidualnej z kandydatem oraz mieszkanie służbowe.

Kontakt do szpitala:

Sekretariat; tel. 32 459 18 25; e-mail: kancelaria@zoz.wodzislaw.pl

Dział Służb Pracowniczych: 32 459 18 40, 32 459 18 10;  e-mail: mbugla@zoz.wodzislaw.pl