Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowy szpital otrzymał dofinansowanie. W planach zakup nowego sprzętu - Powiat Wodzisławski

Powiatowy szpital otrzymał dofinansowanie. W planach zakup nowego sprzętu

W poniedziałek, 4 lipca, w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Administracyjnych Anita Wardzyk- Kulińska w imieniu Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim podpisała umowę na przyznanie środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Zdjęcie z obierania dofinansowania dla szpitala

Szpital otrzyma dofinansowanie w kwocie 630 000 zł, które zostanie przeznaczone na zakup nowego sprzętu i aparatury medycznej – zaplanowano wymianę aparatu RTG i USG.