Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Aktualizacja: Powiatowy Rajd Rowerowy - czasowe zamknięcie Żelaznego Szlaku Rowerowego - Powiat Wodzisławski

Aktualizacja: Powiatowy Rajd Rowerowy – czasowe zamknięcie Żelaznego Szlaku Rowerowego

Informujemy, że z powodu przejazdu peletonu XXII Powiatowego Rajdu Rowerowego w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, fragmenty Żelaznego Szlaku Rowerowego na terenie gminy Godów przez pół godziny będzie zamknięty dla innych użytkowników szlaku.

ścieżka rowerowa oznakowana znakiem białego roweru na niebieskim tle

Utrudnień należy się spodziewać od ok. godz. 12:10 do ok. 12:35 w Łaziskach oraz od ok. 12:30 do ok. godz. 13:15 na odcinku Godów-Gołkowice Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Wszystkich miłośników turystyki rowerowej korzystających z Żelaznego Szlaku Rowerowego zachęcamy do udziału w Powiatowym Rajdzie Rowerowym, który już od 22 lat przemierza zakątkami powiatu wodzisławskiego. Serdecznie zapraszamy. Na zgłoszenia czekamy jeszcze do 24 sierpnia.

Infografika dot. czasowego zamknięcia Żelaznego Szlku Rowerowego z powodu przejazdu Powiatowego Rajdu Rowerowego