Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowy Lider Przedsiębiorczości osiągnął pełnoletniość! - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Lider Przedsiębiorczości osiągnął pełnoletniość!

W piątek, 10 maja, już po raz osiemnasty odbyła się gala konkursu o tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości organizowanego wspólnie przez wodzisławski Cech, Powiat Wodzisławski oraz samorządy miejskie i gminne. Do grona laureatów dołączyło kolejnych dziesięć firm z terenu powiatu.

gala konkursu o tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości

W tym roku gospodarzem gali była gmina Gorzyce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w domu przyjęć „Pradziad” w Rogowie. Okolicznościowe statuetki z rąk starszego Cechu Jerzego Waltara, starosty Leszka Bizonia oraz przybyłych na uroczystość włodarzy miast i gmin odebrali przedstawiciele następujących firm:

• Bodtech sp. z o.o. z Wodzisławia Śl., należąca do grupy BOD – jednego z największych producentów szerokiej gamy złączy, zaworów i części do szyb samochodowych.
  • Meble na wymiar Krystian Brachman z Radlina, zajmująca się produkcją mebli na wymiar dla klientów indywidualnych oraz firm.
  • FHU „Mebel” Marzena Balińska z Rydułtów, zakład stolarski specjalizujący się w produkcji mebli na wymiar, do zabudowy.
  • Meble Porwoł Michał Porwoł z Pszowa, producent mebli na zamówienie.
  • Moric Drzwi s.c. Celina Moric, Kazimierz Moric z Czyżowic, producent stolarki drzwiowej.
  • Brago s.c. Janina Brachman, Eugeniusz Brachman z Godowa, detaliczny sklep wielobranżowy.
  • Kabel System sp. z o.o. z Mszany, konfekcjoner wiązek kablowych, adapterów testowych, przewodów pomiarowych i diagnostycznych głównie dla przemysłu samochodowego.
  • Gospodarstwo Rolne Agnieszka Jastrzębska z Lubomi, specjalizujące się głównie w produkcji roślinnej kukurydzy, pszenicy ozimej, pszenżyta ozimekgo oraz gryki.
  • P&C Centergum s.c. Rafał Piechula, Wojciech Czapla z Marklowic, serwis ogumienia  i obsługi kół samochodowych i motocyklowych.
  • ZUH Auto-Elektro Nowicki & Syn Zbigniew Nowicki z Rydułtów, wykonawca usług motoryzacyjnych.

Tegoroczni laureaci dołączyli do grona 196 firm, które w ciągu minionych osiemnastu lat konkursu zdobyły już tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Źródło foto: profil M. Szymanka na portalu facebook.com