Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowe szpitale zapraszają na badania profilaktyczne - Powiat Wodzisławski

Powiatowe szpitale zapraszają na badania profilaktyczne

Przypominamy i wspólnie z dyrekcją powiatowych szpitali zachęcamy mieszkanki powiatu wodzisławskiego do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji organizowanych w ramach Dni Promocji Zdrowia organizowanych przez Zakład. W tym roku akcja przebiega pod hasłem "Damy radę menopauzie!".

dwie roześmiane kobiety

W ofercie m.in. badania cytologiczne dla wszystkich kobiet, porady fizykoterapeutyczne adresowane głównie do pań z problemem nietrzymania moczu, porady dietetyczne, psychologiczne i porady położnej, dotyczące uwarunkowań procesu menopauzy i profilaktyki zdrowotnej w tym okresie.

Badania i porady udzielane będą w Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 164 (dojazd możliwy m.in. autobusami komunikacji miejskiej, powiatowej oraz liniami MZK Jastrzębie-Zdrój) jeszcze:

• w środę 22 września,
  • w poniedziałek 27 września,
  • w czwartek 30 września.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjentkom na badania i porady obowiązują wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu:  533 915 827 od poniedziałku do czwartku od godz. 7:00 do 14:00.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania! Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

plakat akcji profilaktycznej PPZOZ poświęconej profilaktyce menopauzy. opis alternatywny w treści posta