Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego czas zacząć - Powiat Wodzisławski

Powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego czas zacząć

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i osoby dorosłe do wzięcia udziału w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 1 kwietnia 2022r. od godz. 9.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 2. Eliminacje zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach: recytatorskiej, „wywiedzione ze słowa”, poezji śpiewanej i teatru jednego aktora.

Ozdobna grafika informująca o powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego 2022

Zgłoszenia można składać w terminie do 25 marca 2022r. do godz. 14.00 w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, bądź przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 4120949

Pliki ro pobrania:

Plakat-Konkurs-Recytatorski