Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego III kadencji - Powiat Wodzisławski

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego III kadencji

W środę 26 października 2016 r. Zarząd Powiatu Wodzisławskiego powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim III kadencji.

logo powiatu

W skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego wchodzą:

1. Witold Kacała – przedstawiciel Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  2. Dariusz Prus – przedstawiciel Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  3. Mirosława Nosiadek – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  4. Michał Lorek – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  5. Barbara Jasińska-Musik – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  6. Roman Kwaśny – przedstawiciel organizacji Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku
  7. Sebastian Wystub – przedstawiciel organizacji- Fundacja „Vox Cordis” z Czyżowic,
  8. Anna Białek – przedstawiciel organizacji Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli”,
  9. Monika Hejczyk – przedstawiciel organizacji- Fundacja „Akademia Rozwoju Kreatywnego” ,
  10. Piotr Maciuga – przedstawiciel organizacji- Ochotnicza Straż Pożarna Radlin II.

Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego III kadencji odbędzie się 7 listopada 2016 roku (poniedziałek) o godz. 16.00.

Na posiedzeniu członkowie Rady wybiorą Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego oraz Sekretarza Rady.