Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pomóżmy ZPSWR zdobyć nowoczesny sprzęt sportowy - Powiat Wodzisławski

Pomóżmy ZPSWR zdobyć nowoczesny sprzęt sportowy

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. przeszedł do kolejnego etapu akcji #AleAkcjazPekao, w ramach której dzieciaki mogą wygrać dla swojej szkoły sprzęt sportowy o wartości nawet 30 tys. zł, a także wydarzenie koszykarskie na terenie szkoły. Zachęcamy wszystkich do wsparcia udziału naszej szkoły w tej inicjatywie. To nic nie kosztuje!

ZPSWR w Wodzisławiu Śl.
Bank swoją akcją zachęca, by dzieci chwyciły za piłkę, ruszyły na boiska, podwórka lub place i nagrały krótki film (do 20 sekund), który pokaże ich zaangażowanie w grę. Seria podań, zwód, rzut do kosza – niech poniesie je sportowa fantazja. Liczy się zespół i dobra zabawa.
Zgodnie z zasadami konkursu uczniowie ZPSWR w Wodzisławiu Śl.: Zosia, Daniel i Benio wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i wspólnie z trenerem Łukaszem Ochodek oraz Anią Politowicz – reżyserem filmu – dołączyli do konkursu #AleAkcjazPekao. Wspólną pracą i swoim wielkim zaangażowaniem przygotowali 20 sekundowy film, który ma zmotywować dzieci do ruchu i gry w koszykówkę oraz popularyzować tę dyscyplinę. Film przeszedł pomyślnie przez I etap konkursu, w którym jury – wybitni koszykarze reprezentacji Polski, z bardzo dużej ilości zgłoszeń wybrali 20 filmików. To właśnie uczniowie ZPSWR znaleźli się w gronie najlepszych.
Filmik można zobaczyć na profilu szkoły na portalu facebook (link, nowa strona): Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim | Facebook
6 filmików, które zdobędą największą liczbę głosów WYGRYWA!!!

Jak głosować?!

Wystarczy zobaczyć filmik ZPSWR, zalogować się na stronie internetowej http://www.aleakcjazpekao.pl/ (link, nowe okno) i głosować raz dziennie od 21.12.2022r do 31.01.2023 r.