Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pomóż bibliotece zdobyć pakiet książek! - Powiat Wodzisławski

Pomóż bibliotece zdobyć pakiet książek!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Przerwa na wspólne czytanie", wspierającej ideę wspólnego czytania dzieci i dorosłych, organizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę oraz Wydawnictwo Znak. Wszyscy możemy pomóc, by do naszej placówki trafił pakiet 250 książek dla najmłodszych czytelników!

Aby biblioteka miała szansę wygrania jednego z z1estawów zawierających 250 książek oraz pufy do czytania, potrzebne są Państwa głosy. Im więcej, tym lepiej!

Jak pomóc?

1. Zarejestruj się na www.wspolneczytanie.pl i głosuj na Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wodzisławiu Śl. Możesz też głosować bez rejestracji, logując się przez konto na Facebooku.
  2. Głosuj na bibliotekę w dniach 2-31 października 2017 r.
  3. Pamiętaj – codziennie możesz oddać jeden głos.
  4. Oczekuj na wyniki i trzymaj kciuki za naszą bibliotekę.
  5. Ciesz się lekturą nowości wydawniczych, które uda się nam wygrać dzięki wspólnemu działaniu.