Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pomoc prawna i psychologiczna w "Oazie aktywności" - Powiat Wodzisławski

Pomoc prawna i psychologiczna w „Oazie aktywności”

Prezentujemy harmonogramy bezpłatnych porad prawnych i psychologicznych realizowanych w ramach projektu "Oaza aktywności". Świadczone są one zdalnie (telefonicznie lub poprzez komunikator Skype), ale w uzasadnionych przypadkach mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie PCPR przy ul. Wałowej 30 (budynek tzw. starego szpitala).

foto pomoc wsparcie

W czerwcu konsultacje z prawnikiem zaplanowane są we wtorki (2,9, 16 i 23 czerwca) od godz. 10:00 do godz. 13:00. Z kolei bezpłatna pomoc psychologiczna oferowana jest w środy (3, 10, 17, 24 czerwca) oraz piątki (5, 12, 25 czerwca) od godz. 14:00 do godz. 19:00. Na konsultacje obowiązują zapisy pod nr tel. (32) 455 14 30 wew. 36.

Konsultacje odbywają się zdalnie pod nr tel. (32) 455 14 30 wew.31 lub komunikator Skype: pcprwodzislaw@o2.pl. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest jednak też skorzystanie z pomocy osobiście po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. W takim przypadku jednak osoby zainteresowane zobowiązane są do podporządkowania się obostrzeniom wynikającym z reżimu sanitarnego, tj. m.in. do zachowania rekomendowanej odległości od innych osób, korzystania z rękawiczek lub dezynfekcji rąk oraz zasłaniania nosa i ust.