Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Policjanci odebrali odznaczenia i awanse - Powiat Wodzisławski

Policjanci odebrali odznaczenia i awanse

Wczoraj tj 24 lipca obchodziliśmy Święto Policji. Z tej okazji w miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim odbyły się uroczystości. Podczas apelu policjantom wręczono odznaczenia państwowe i resortowe oraz akty mianowania na kolejne stopnie policyjne.

W tym roku na wyższe stopnie awansowało 75 funkcjonariuszy Komendy, natomiast wyróżnionych medalami i odznaczeniami było 8 policjantów. W imieniu władz Powiatu Wodzisławskiego oraz jego mieszkańców życzenia i gratulacje przekazali Dariusz Prus – Wicestarosta Powiatu Wodzisławskiego oraz Eugeniusz Wala – Przewodniczący Rady Powiatu Wodzisławskiego.

Wszystkim pracownikom Policji życzmy wypełniania swojej misji w sposób bezpieczny i skuteczny, szczególnie tam, gdzie narażone zostaje Wasze życie i zdrowie. Niech wysiłek związany z pełnieniem tej odpowiedzialnej służby, będzie źródłem wielu osiągnięć, satysfakcji i uznania.