Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Podsumowano przebudowę ul. 1 Maja w Gołkowicach - Powiat Wodzisławski

Podsumowano przebudowę ul. 1 Maja w Gołkowicach

Wczoraj w Gołkowicach starosta Ireneusz Serwotka wspólnie z przewodniczącym rady powiatu Eugeniuszem Wala, członkiem zarządu powiatu Leszkiem Bizoniem, władzami gminy Godów i dyr PZD Tomaszem Wójcikiem dokonali przeglądu zmodernizowanej ul. 1 Maja.

ulica 1 Maja w Gołkowicach

W ciągu czterech lat na tę inwestycję Powiat wspólnie z Gminą Godów wydał ponad 2,5 mln zł. Dzięki temu kompleksowo przebudowano chodniki oraz jezdnię, a także wybudowano brakujący chodnik (około pół kilometra), miejsca postojowe oraz kanalizację deszczową. W planach jest jeszcze wybudowanie przejścia z sygnalizacją świetlną i przebudowa zatoki autobusowej w rejonie szkoły podstawowej oraz budowa ronda:  1 Maja – Graniczna w Gołkowicach.

Było co podziwiać: