Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Piłka nożna w ognistym wydaniu - Powiat Wodzisławski

Piłka nożna w ognistym wydaniu

Już w najbliższą sobotę, tj. 29 sierpnia 2009r. o godz. 9:00, Strażacy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, z terenu powiatu wodzisławskiego, zmierzą się w VII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego.

Tegoroczne mecze rozegrane zostaną na boisku ODRY Nieboczowy. Do udziału w zawodach została zaproszona również zaprzyjaźniona jednostka Straży Pożarnej z Powiatu Karwińskiego (Czechy) oraz reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Wodzisławia Śl.

W tegorocznym Turnieju wezmą udział jednostki z Mszany, Godowa, Lubomi, Gorzyc oraz Wodzisławia Śląskiego. Najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, które wręczy Starosta Powiatu Wodzisławskiego – Jerzy Rosół.

Wszystkich chętnych do kibicowania oraz dopingowania zmagań tych, którzy na co dzień ratują nam życie i pomagają w kryzysowych sytuacjach, zapraszamy do Nieboczów.

(BKT)