Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pierwszaki z ZPSWR ślubowały i otrzymały tyty - Powiat Wodzisławski

Pierwszaki z ZPSWR ślubowały i otrzymały tyty

Dzisiaj w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. odbyła się uroczystość złożenia ślubowania przez pierwszoklasistów. Już małą tradycją stało się, że uczniowie najmłodszych klas szkoły otrzymali od władz powiatu symboliczne tyty.

Ślubowanie pierwszaków w ZPSWR 2021 na zdjęciu starosta węcza dyplom uczniowi

Przyrzeczenie uczniowskie złożyło dzisiaj jedenaścioro uczniów rozpoczynających naukę w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. Towarzyszyli im rodzice, opiekunowie i nauczyciele. Na uroczystość przybyli również przedstawiciele powiatu: starosta Leszek Bizoń, członkini zarządu odpowiedzialna za powiatową oświatę Kornelia Newy oraz naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyna Zöllner-Solowska.

Na uczniów ZPSWR pasował pierwszoklasistów dyrektor szkoły Józef Pierzga. Z kolei starosta Leszek Bizoń wspólnie z Kornelią Newy wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz rogi obfitości wypełnione słodyczami. Słodki upominki otrzymały też dzieci, które swoją przygodę z pierwszą klasą rozpoczęły po raz kolejny. Podczas spotkania był również czas na krótki program artystyczny, poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

A oto najmłodsi członkowie społeczności ZPSWR w Wodzisławiu Śl. Witamy Was serdecznie: