Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PCKZiU wicemistrzem Śląska w tenisie stołowym! - Powiat Wodzisławski

PCKZiU wicemistrzem Śląska w tenisie stołowym!

Uczniowie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim Marek Kowol i Kamil Smołka zdobyli srebrny medal w Finale Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym chłopców, która odbyła się w Łaziskach Górnych.

Konkurs Wiedzy o Regionie dla szkół ponadgimnazjalnych

Należy podkreślić, że w zawodach wzięło udział osiem najlepszych zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa śląskiego. Drużyna pod opieką Ewy Orzechowskiej-Sowa w półfinale pokonała drużynę z ZSTiU  Tarnowskie Góry przegrywając ostatecznie w finale z drużyną z VIII LO z Katowic.

Gratulujemy uczniom PCKZiU sukcesu!