Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pani zabija Pana. Ostatni dzwonek w konkursie! - Powiat Wodzisławski

Pani zabija Pana. Ostatni dzwonek w konkursie!

To już ostatni dzwonek na napisanie opowiadania kryminalnego na konkurs ogłoszony w ramach projektu "Pani zabija Pana - festiwal kryminału", w którym wspólnie ze stowarzyszeniem "Saturator" zachęcamy do napisania opowiadania kryminalnego. Przypominamy, że jego akcja musi rozgrywać się w powiecie wodzisławskim.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy powiatu wodzisławskiego, którzy w terminie do 15 września 2016 r. prześlą mrożące krew w żyłach opowiadanie. Jego objętość nie może przekroczyć 20 stron tekstu w formacie A4 (czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o wartości:

• 300 zł za pierwsze miejsce,
  • 200 zł za drugie miejsce,
  • 100 zł za trzecie miejsce.

Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszenia na stronie http://saturator.org.pl/2016/06/13/zabij-nas-tekstem/

Konkurs „Zabij nas tekstem” to okazja do spróbowania swych sił w pisaniu, zweryfikowania swoich umiejętności i poznania opinii na temat własnej twórczości.  Zwycięzców poznamy 7 października. Wtedy to właśnie stowarzyszenie „Saturator” – pomysłodawca i organizator konkursu – zaprasza na Festiwal Kryminału, podczas którego odbędzie się wiele ciekawych przedsięwzięć, m.in. spotkanie autorskie z Thomasem Arnoldem, rozgrywki karciane w grę kryminalną, pokój – pułapka i inne.

Konkurs na opowiadanie „Zabij nas tekstem” jest realizowany w ramach projektu „Pani zabija pana – Festiwal Kryminału” współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.