Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pani Klara Szolc obchodziła swoje 100 urodziny - Powiat Wodzisławski

Pani Klara Szolc obchodziła swoje 100 urodziny

Mieszkanka DPS Gorzyce Pani Klara Szolc w niedzielę 12 sierpnia ukończyła 100 lat życia.

W poniedziałek 13 sierpnia po mszy św. w intencji jubilatki  przedstawiciele Powiatu – przewodniczący rady Eugeniusz Wala, członek zarządu Janina Chlebik-Turek, przedstawiciele Gminy Gorzyce, z wójtem Danielem Jakubczykiem na czele, dyrekcja Domu oraz pracownicy, współmieszkańcy wraz z rodziną pani Klary złożyli jej najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat w zdrowiu i dobrej formie.

Odczytany został też list gratulacyjny  od Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego.