Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Otwarte konkursy dla organizacji pozarządowych - Powiat Wodzisławski

Otwarte konkursy dla organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim informuje, że na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki RP zamieszczone zostały ogłoszenia otwartych konkursów dla organizacji pozarządowych na realizację zadań z dziedziny sportu osób niepełnosprawnych.

1. Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, na realizację zadań publicznych z zakresu rozwijania i upowszechniania sportu i kultury fizycznej wśród osób niepełnosprawnych w 2010 r. – Konkurs finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
  2. Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, na realizację zadań z dziedziny sportu wyczynowego osób niepełnosprawnych w 2010 r. – Konkurs finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
  3. Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań z dziedziny sportu wyczynowego osób niepełnosprawnych w 2010 r. – Konkurs finansowany ze środków budżetu państwa.

Treść  ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa.