PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Zawodowy debiut – wracamy z fotorelacją

Kilka dni temu pisaliśmy o zakończeniu pierwszej edycji "Zawodowego Debiutu" - projektu Powiatowego Urzędu Pracy i powiatowych liceów ogólnokształcących, który ma za zadanie przybliżyć licealistom u rzeczywistych pracodawców, z jakimi obowiązkami wiąże się wymarzona przez młodych ludzi ścieżka kariery zawodowej. Dziś wracamy z kolejną dawką zdjęć, przedstawiających przebieg praktyk, które odbywali nasi uczniowie.

Więcej na temat projektu pisaliśmy we wcześniejszym poście – LINK DO ARTYKUŁU

W ostatniej fotorelacji mogliśmy zobaczyć jak nasi uczniowie sprawdzili się w bibliotece, szpitalu, czy gabinecie fizjoterapeutycznym. Tym razem przyszła kolej na relację z praktyk w służbach mundurowych – policji i straży pożarnej, a także w takich zakładach pracy jak biuro rachunkowe, centrum dietetyczne, apteka oraz ośrodek Caritas.