PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Zapraszamy dzisiaj do oglądania programów na antenie telewizji TVT

Zapraszamy dzisiaj na dwa programy na antenie Telewizji Regionalnej TVT związane z powiatową oświatą. Do oglądania zapraszamy przede wszystkim ósmoklasistów i ich rodziców, bo będzie dużo na temat nadchodzącego naboru do szkół ponadpodstawowych, a także przedstawienie oferty edukacyjnej naszych szkół na rok szkolny 2020/2021.

O godzinie 17:50 , tuż po wieczornym raporcie, „Gościem dnia” w studiu u Katarzyny Siwczyk będzie Katarzyna Zöllner–Solowska, naczelnik Wydziału Oświaty. Rozmowa dotyczyć będzie m.in. oferty naborowej do szkół powiatowych i terminów z tym związanych czy przygotowań do egzaminów maturalnych. Będzie mowa także o tym, jak powiatowe szkoły poradziły sobie z nauczaniem zdalnym.

Zaraz po rozmowie zapraszamy na kolejny w tym roku odcinek „Wieści Powiatu Wodzisławskiego”, który w całości został poświęcony prezentacji szkół ponadpodstawowych Powiatu Wodzisławskiego i ich ofercie edukacyjnej na kolejny rok szkolny. Premiera dzisiaj o godz. 18:10. Pierwsza powtórka wieczorem o 19:30 i 22:10. Kolejne jutro o 8:10 i 12:10.