PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Ostatnia fotorelacja z „Zawodowego Debiutu”

Zapraszamy na ostatnią część fotorelacji z realizacji projektu "Zawodowy Debiut" organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy. Tym razem uczniowie sprawdzali swoje umiejętności zawodowe m.in. w biurach projektowych, agencjach reklamowych, lokalnej prasie, gabinecie weterynarii.

Poniższa fotorelacja jest już ostatnią, jednak jeszcze nie będziemy się żegnać z „Zawodowym Debiutem”. Przed nami konferencja podsumowująca, która odbędzie się 23 marca w I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim.  Podczas konferencji pracodawcy, którzy byli gospodarzami praktyk otrzymają podziękowania, a uczniowie zdobędą pamiątkowe certyfikaty za wzięcie udziału w projekcie.

Ponadto podczas wydarzenia zostanie otwarty panel dyskusyjny z uczniami, którzy podzielą się swoimi refleksjami, przemyśleniami z odbytych praktyk, a także przedstawią swoje plany dotyczące dalszej edukacji. W czasie prowadzonych rozmów, wyświetlane będą prezentacje przygotowane przez uczniów każdej szkoły. W programie konferencji przewidziano także rozmowy z przedstawicielami pracodawców, którzy byli gospodarzami praktyk. Całe wydarzenie ubarwią występy zespołu wokalno-muzycznego.