PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Odświeżona Poradnia z 3 nowymi pomieszczeniami

Decyzją Zarządu Powiatu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna otrzymała dodatkowe środki finansowe na wyposażenie pomieszczeń. Dzięki temu w placówce zostały wygospodarowano 3 nowe pomieszczenia, w tym m.in. pokój nauczycielski.

30 tysięcy na prace remontowe

Dzięki dodatkowym środkom wygospodarowano 3 nowe pomieszczenia, które zostały wyposażone w niezbędne umeblowanie oraz sprzęty. Przede wszystkim powstał pokój nauczycielski wraz z pomieszczeniem do pracy administracyjnej nauczycieli (sporządzanie opinii, orzeczeń, stały dostęp do komputerów oraz elektronicznej bazy z rejestrem pacjentów). Do tej pory terapeuci nie mieli swojego miejsca na tego typu czynności. Pomieszczenie zyskało duży stół konferencyjny wraz z krzesłami umożliwiający spotkania w większym gronie pracowników. Oprócz tego zakupiono szafki do przechowywania indywidualnych kart pacjentów z aktualnie realizowanych czynności diagnostycznych, a także szafy umożliwiające przechowywanie innych segregatorów z bieżącą dokumentacją.

Pomieszczenie administracyjne znajdujące się przy pokoju nauczycielskim wyposażono w 3 biurka komputerowe wraz z krzesłami

Mini – segment gastronomiczno – socjalny został doposażony w dopasowane szafki i szuflady, blat kuchenny wraz ze zlewozmywakiem, baterią i suszarką. Oprócz tego w niezbędne umeblowanie został wyposażony gabinet wicedyrektora – zakupiono biurko, szafy, stolik komputerowy, regał, krzesła.