Wykaz szkół i placówek
Poznaj pełną ofertę oświatową Powiatu Wodzisławskiego...
Już po raz trzeci w wodzisławskim Ekonomiku odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu“. W piątkowy wieczór 4 stycznia dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice, dziadkowie i absolwenci szkoły wspólnie kolędowali w ciepłej i magicznej atmosferze szkolnej kawiarenki.
Podczas występu nie zabrakło występów solistów, zespołu Ekonomika oraz absolwentek szkoły: Weroniki Gojny i Agnieszki Pawliczek. Koncert poprowadzili Szymon Cygan i Karolina Gronowska.
Jak podkreślają organizatorki Agnieszka Roesler i Agnieszka Mroziakiewicz taka świąteczna, muzyczna inicjatywa jest okazją do międzypokoleniowych spotkań, rozmów, życzeń i bliskości w magicznej, bożonarodzeniowej atmosferze. Pozwala też szkole łączyć społeczność lokalną i uczestniczyć w jej życiu.
Nie obyło się bez życzeń noworocznych: zdrowia, szczęścia, spełnienia i radości płynącej z poczucia wspólnoty, które złożyła dyrektor ZSE – Pani Maria Lach.
I choć święta Bożego Narodzenia już minęły, to niech ta niezwykle rodzinna atmosfera towarzyszy nam przez cały rok 2019.