PLATFORMA EDUKACYJNA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

Strona startowa Aktualności

Gorąco i radośnie podczas szkolnych jasełek

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie, w ten ostatni dzień przed przerwą świąteczną przedszkolaki rozgrzały serca wszystkich obecnych.

Dorośli oraz młodzież przyznają, że czar świąt znika przykryty mgłą codziennych obowiązków. Miło byłoby wrócić do chwil z dzieciństwa, kiedy na każdym kroku zauważało się świąteczne akcenty, które łatwiej trafiały do świadomości i rozsiewały w niej miłą atmosferę oczekiwania. Wielu dorosłych zapewne ciepło wspomina szkolne jasełka organizowane z okazji nadchodzących świąt. Całe szczęście owa tradycja nie znika.

Dzięki współpracy ZSP oraz PP 2 tegoroczne jasełka były wyjątkowe.

Podczas przedstawienia przygotowanego wspólnie z młodzieżą ZSP nie zabrakło chwil zadumy, pięknych wierszy, śpiewu i życzeń świątecznych oraz wspólnie zaśpiewanych kolęd.

Dyrektor szkoły złożyła życzenia, które zapadły w serca zebranych.