Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ostrzeżenie o burzach z gradem - Powiat Wodzisławski

Ostrzeżenie o burzach z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem oraz porywistym wietrze do 80 km/h.

piorun, burza, obrazek

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Ostrzeżenie jest ważne dzisiaj (12 maja) od godz 15:00 do godz. 02:00 (13 maja) i dotyczy powiatów: bielski, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, cieszyński, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, lubliniecki, mikołowski, Piekary Śląskie, pszczyński, raciborski, Ruda Śląska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, Żory, żywiecki.