Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych

Powiat Raciborski wspólnie z Powiatem Wodzisławskim umożliwia osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom, opiekunom i pracodawcom zatrudniającym lub zamierzającym zatrudnić osoby niepełnosprawne oraz instytucjom działającym na rzecz osób niepełnosprawnych uzyskanie informacji o przysługujących im prawach i ulgach. Informacje będą udzielane przez pracownika Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu w każdą ostatnią środę miesiąca począwszy od 27 stycznia 2010 r w godzinach od 9.00 – 14.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. – ul. Wałowa 30.