Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski OHP zaprasza na bezpłatne kursy zawodowe - Powiat Wodzisławski

OHP zaprasza na bezpłatne kursy zawodowe

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na bezpłatne kursy zawodowe.

W ofercie kursy:

• operator obrabiarek CNC
  • magazynier – sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej (+ książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych)

Kursy skierowane są do osób z województwa śląskiego w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących i nieuczących się w systemie dziennym, z kursów nie mogą korzystać osoby z wyższym wykształceniem.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymują bezpłatnie: materiału dydaktyczne, wyżywienie w postaci II dania obiadowego oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu np. biletów; a po zakończeniu kursu zaświadczenie MEN oraz uprawnienia zawodowe.

Realizacja szkoleń: jesień 2017 r.

Więcej informacji o kursach udziela: Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP, os. 1 Maja 16 A, 44-304 Wodzisław Śl., tel.: 32 729 32 00 lub mail” osz.wodzislaw@wp.pl

Przypominamy, że jednostki OHP na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.