Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogromne zainteresowanie wodzisławską sztolnią podczas dnia otwartego - Powiat Wodzisławski

Ogromne zainteresowanie wodzisławską sztolnią podczas dnia otwartego

Tegoroczna edycja Dnia Otwartego Sztolni okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym. W przeciągu zaledwie czterech godzin sztolnię przy Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego odwiedziło około tysiąca mieszkańców regionu.

Impreza odbyła się 3 grudnia, a na jej uczestników , poza zwiedzaniem sztolni, czekały dodatkowe atrakcje. Pierwszą była loteria fantowa, drugą – wystawa prac plastycznych przygotowanych przez uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wodzisławskiego w ramach konkursu „Górnicze tradycje Ziemi Wodzisławskiej”.