POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje czas zacząć

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe z powiatu wodzisławskiego do udziału w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 16 marca (poniedziałek) od godz. 10.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Daszyńskiego 2. Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko przez tydzień.

W Konkursie mogą wziąć udział  osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywać się będą w czterech turniejach (kategoriach): recytatorskim, „Wywiedzione ze słowa”, poezji śpiewanej i teatru jednego aktora.

Zgłoszenia można składać w terminie do 9 marca 2020r. w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, bądź przesłać pocztą ( o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa). W przypadku zgłoszenia uczestnika po upływie terminu o przyjęciu na listę decyduje organizator.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel.32/412 09 49.

Eliminacje rejonowe odbędą się 27 marca 2020r. w Bielsku-Białej. Eliminacje wojewódzkie odbędą się 24 kwietnia 2020r. w Bielsku Białej.

Do pobrania:

  1. Regulamin konkurs
  2. Afisz konkursowy
  3. Karta zgłoszenia – teatr jednego aktora
  4. Karta zgłoszenia – turniej recytatorski i „Wywiedzione ze słowa”
  5. Karta zgłoszenia – poezja śpiewana
  6. Oświadczenie RODO