Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego (program współpracy) - Powiat Wodzisławski

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”.

Ogłoszenie z dnia 30 września 2015 r. w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

1. Przedmiot konsultacji:

Projekt uchwały w sprawie: uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”.

2. Formy konsultacji:

1) wyrażenie pisemnej opinii przez organizacje pozarządowe skierowanej do komórki odpowiedzialnej za konsultacje,
2) otwarte spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych (spotkanie odbędzie się 15 października 2015 r. o godz. 15:30 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92.)
3) przeprowadzenie konsultacji z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.

3. Termin konsultacji : od dnia 30.09.2015 do dnia 15.10.2015r.

4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:

Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu
ul. Pszowska 92 a
44-300 Wodzisław Śl.

Projekt uchwały w załączniku – plik PDF (284 KB)